Slnečné okno pre Marwan

Upršaní "traja zmrznutí" počas týždňa nedávali veľkú nádej na bezproblémové počasie a bez dažďa, v sobotu 15.5.2021. Nevadilo nám to a tak sme využili každú chvíľu na tréningu aby sme obstáli na súťaži Marwan, ktorá sa konala v Moravanoch nad Váhom v upravenej záhrade kaštieľa. Sú veci medzi nebom a zemou a tak aj slniečko bolo zvedavé ako sa bude dariť nadšencom 3D lukostreľby pri zážitkovej súťaži Marwan, ktorá je charakteristická pre Skupinu tradičnej lukostreľby Vres - organizátora súťaže.

Zážitková súťaž to skutočne bola - kaštieľ nás vítal so slnkom nad hlavou, stretali sme dobre naladených a v dobových kostýmoch oblečených súťažiacich, terče ako vždy preverili 3P - pevnú ruku, pevné nervy a pohodu. To, že lukostrelci z LK Sagittarius Malacky ovládajú 3P sme dokázali piatimi pódiovými umiestneniami:

2 prvé miesta, 2 druhé miesta a jedno tretie miesto.

Sme fakt dobrí!

Vedeli ste že sme súťažili v historicky významnej oblasti?

Pri obci Moravany nad Váhom bola nájdená soška Moravianskej venuše stará 22 800 rokov.
SLA3D_Logo_clear_RGB.png
Facebook
Odkazy
Bleskovky

Okres Malacky od 31.5 2021 je v  I. stupni ostražitosti (žltá farba). V interiéri je povinné rúško a nie respirátor. V exteriéri je povinné prekrytie nosa a úst len na hromadných podujatiach.

...............................................................

Darujte 2 % z vašich daní

KLIKNI SEM

Podporili  nás
A_PRO_SPORT_logo_symbol_farebne_V_cmyk-p
© 2021 LK Sagittarius Malacky
  Všetky práva vyhradené